Fallstudie

Analyse des Potenzials des Elektrolyseurmarktes in Polen

Sprawdź jak pomogliśmy naszemu Klientowi zbadać potencjał rynkowy!

Kostenlose Beratung Kontakt
umk

Usługa doradcza dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zespół ConQuest Consulting zrealizował projekt doradczy dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, największej uczelni Polski Północnej pod względem potencjału naukowego, liczby oferowanych kierunków, form kształcenia oraz liczby studentów i absolwentów.

Zrealizowaliśmy dla Uniwersytetu usługę doradczą polegającą na analizie potencjału rynku elektrolizerów wody w Polsce. Jest to część większego projektu, który jest prowadzony przez badaczy z UMK. Projekt i jego cele są ważnym wkładem w rozwiązanie ogólnoświatowego problemu środowiskowego. Wydajna elektroliza wody jest powszechnie postrzegana jako sposób na akumulację nadmiaru energii, która może być produkowana przez niektóre źródła odnawialne, takie jak fotowoltaika. Nadmiar ten mógłby zasilić proces elektrolizy, w wyniku którego powstaje wodór.

Welche Aktivitäten waren in dem Projekt enthalten?

Na początku przeprowadziliśmy kompleksowe badanie Desk Research und Patent Research pod kątem planowanych inwestycji rozwojowych w podobne rozwiązania istniejące na poziomie naukowym. Następnie oszacowaliśmy wielkość i strukturę rynku wraz z jego prognozami.

W ramach projektu dokonaliśmy analizy najważniejszych trendów, które występują w tej branży, a także przebadaliśmy ceny komercyjnych elektrolizerów oraz elektrod.

Wszystkie wyżej opisane działania pozwoliły nam na opracowanie raportu, który określił potencjał rozwiązania opracowanego przez badaczy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Rezultaty doradztwa dla UMK

Realizując tę usługę, uniwersytet otrzymał od nas einen speziell zugeschnittenen, umfassenden Bericht, die detailliert analysiert die Schlüsselfaktoren wpływające na perspektywy rozwoju elektrolizerów wody w Polsce w najbliższych latach.

Unsere Arbeit hat zur Formulierung von strategische Empfehlungen auf der Grundlage der gewonnenen Marktdaten. Dzięki naszej pomocy UMK posiada cenne informacje na temat sytuacji na rynku oraz jasno nakreślony kierunek rozwoju w najbliższym czasie.

Dzięki przeprowadzonej przez nas analizie Uniwersytet Mikołaja Kopernika jest w stanie podejmować trafne decyzje biznesowe i rozwijać swoją działalność!

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w analizie potencjału, zachęcamy do umówienia się na darmową konsultacjęund wir werden Ihnen gerne zeigen, wie wir Ihnen helfen können!

 

 

Siehe andere Fallstudien

Analyse des Potenzials des Elektrolyseurmarktes in Polen

Mehr sehen

Umfrage zur Fahrgastzufriedenheit bei Mazovia Rail

Mehr sehen

Design-Outsourcing für Ringier Axel Springer

Mehr sehen