Fallstudie

Marktanalyse für IsoFit

Dowiedz się jak przeprowadziliśmy analizę rynku dla IsoFit!

Kostenlose Beratung Kontakt

Usługa doradcza dla IsoFit

Das Team von ConQuest Consulting erbrachte eine Beratungsleistung für IsoFit, której zakres obejmował analizę rynku napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w celu przeprowadzenia skutecznej ekspansji.

Welche Aktivitäten waren in dem Projekt enthalten?

Zespół ConQuest Consulting zrealizował kompleksową analizę rynku napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, włączając w to dogłębne badanie konkurencji oraz ocenę grup strategicznych. Wykorzystując narzędzia takie jak analiza SWOT, PEST oraz pięć sił Portera, udało się zidentyfikować kluczowych konkurentów oraz bariery wejścia na rynek. Na tej podstawie opracowano zalecenia dotyczące proponowanego modelu biznesowego, mającego na celu skuteczne wprowadzenie produktów na rynek ZEA.

Rezultaty doradztwa dla IsoFit

Realizując tę usługę firma IsoFit otrzymała od nas kompletny raport, który pozwolił poznać rynek napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Cytując naszego klienta Macieja Główkę ,,Współpraca z firmą ConQuest Consulting przebiegała bardzo dobrze, a projekt został przeprowadzony z dbałością o nasze potrzeby oraz z zachowaniem najwyższego poziomu profesjonalizmu i staranności podczas przeprowadzanych analiz oraz komunikacji pomiędzy stronami."

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w przeprowadzeniu analizy rynku, zachęcamy do umówienia się na darmową konsultację, a chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Siehe andere Fallstudien

Werbebericht über den Markt für Lebensmittellieferungen

Mehr sehen

Akquisition von Geschäftspartnern für Bielenda

Mehr sehen

Projekt-Outsourcing für Movens Advisory

Mehr sehen