Fallstudie

Design-Outsourcing für Ringier Axel Springer

Unterstützung von Ringer Axel Springer bei der Organisation des Branchenevents.

Kostenlose Beratung Kontakt

Usługa doradcza dla Ringer Axel Springer

Jeden z członków zespołu ConQuest Consulting wspierał projekt wewnętrzny po stronie Klienta – Ringier Axel Springer. Polegał on na organizacji wydarzenia “Business Insider Global Trends Festival”. Z powodu braków zasobów nasza konsultantka efektywnie współpracowała z zewnętrznym Project Managerem, realizując różnorodne działania projektowe.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu

Zlecenie obejmowało wykonywanie poleceń zleconych przez Zamwiającego, przy czym konsultantka ConQuest Consulting, cytując list referencyjny “wykazała się pracowitością oraz sumiennością” wykonując powierzone zadania. Potwierdza to kolejny zapis z listu referencyjnego, który informuje, iż wszystkie obowiązki “zostały wykonane starannie i terminowo”.

Ponadto w kolejnej części konsultantka z ConQuest Consulting odpowiedzialna była za koordynowanie procesów komunikacyjnych z interesariuszami wydarzenia. Wszystkie działania były konsultowane z Project Managerem po stronie Ringier Axel Springer, który potwierdza dużą samodzielność podczas pracy członka naszego zespołu.

Rezultaty doradztwa dla Ringer Axel Springer

Nasze wsparcie projektowe pozwoliło firmie Ringier Axel Springer na realizację wszystkich założeń związanych z organizacją wydarzenia “Business Insider Global Trends Festival”. Dzięki wyoutsourcowaniu pewnych procesów event tworzony przez naszego Klienta mógł odbyć się w przyjętym początkowo terminie oraz zgodnie z pierwotnym planem.

 

Jeśli w Twojej firmie brakuje zasobów na pewne działania, a deadline ich wykonania zbliża się coraz szybciej - skontaktuj się z nami!  Ich akzeptiere Vorschriften*


  Senden Sie

  Siehe andere Fallstudien

  Marktanalyse für Cloudity Sp. z o.o.

  Mehr sehen

  Marktanalyse für Decathlon

  Mehr sehen

  Analyse des Informationsflusses für die PKP S.A.

  Mehr sehen