Fallstudie

Ausarbeitung eines Geschäftsmodells für Aquilo

W okresie dwóch miesięcy wykonaliśmy projekt dla firmy Aquilo, który związany był z internacjonalizacją działalności przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji czujników do pomiaru cieczy. Usługa była związana z wnioskiem o dofinansowanie w ramach konkursu Internacjonalizacji MŚP. Firma zgłosiła się do nas, ponieważ chciała uzyskać szerszy pogląd na sytuację rynkową.

Kostenlose Beratung Kontakt
badanie rynku

Aktivitäten

Przygotowanie usługi wymagało przeprowadzenie dokładnego desk researchu, na podstawie którego udało nam się otrzymać wysokiej jakości dane wtórne.
W kolejnym kroku wykorzystaliśmy pozyskane informacje do stworzenia kompletnej analizy rynku, którą poszerzyliśmy o analizę konkurencji na rynku czujników do pomiaru cieczy.
Najważniejszą częścią projektu było przygotowanie modelu biznesowego, który opracowaliśmy na podstawie dokładnej analizy rynku. Założenia wykorzystane w modelu brały pod uwagę także dane uzyskane w ramach analizy konkurencji.

Ergebnisse

W ramach projektu stworzyliśmy kompletny i profesjonalny model biznesowy, który odpowiadał wymaganiom klienta i był zgodny z sytuacją rynkową.
Podczas całego projektu prowadziliśmy regularne spotkania statusowe z firmą Aquilo. Pozwoliło to na uzyskanie możliwie najlepszych wyników, dzięki szybkiej komunikacji i elastyczności względem klienta.
Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i potrzebujesz profesjonalnej usługi dotyczącej analizy rynku lub analizy konkurencji — Kontaktieren Sie uns. Wspólnie ustalimy jak możemy pomóc Ci w pozyskaniu potrzebnych Twojemu biznesowi informacji!

Siehe andere Fallstudien

Analyse des Informationsflusses für die PKP S.A.

Mehr sehen

Design-Outsourcing für ein Möbelunternehmen

Mehr sehen

Badanie ankietowe dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Mehr sehen