Fallstudie

Akquisition von Geschäftspartnern für Bielenda

Pozyskiwanie partnerów biznesowych na terenie USA i Ekwadoru dla firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o. o.

Kostenlose Beratung Kontakt
bielenda case study

Beschreibung

Jeden z liderów polskiej branży kosmetycznej – Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o. o., czyli polska firma założona w 1990 roku – potrzebowała naszego wsparcia w pozyskiwaniu partnerów biznesowych na terenie rynków docelowych. Był to jeden z kluczowych elementów przy rozpoczynaniu działalności w nowym otoczeniu, a pierwsze współprace definiują dalszy rozwój na danym rynku.

Aktivitäten

Pierwszy etap polegał na zmapowaniu firm z USA oraz Ekwadoru, potencjalnie zainteresowanych współpracą z naszym klientem. Stworzona baza kontrahentów spełniała pierwotne założenia i została zaakceptowana przez klienta. Ten proces umożliwił nam optymalniejsze działania w dalszej części projektu.

Drugim etapem było bezpośrednie kontaktowanie się za pośrednictwem maila lub telefonu z podmiotami zawartymi we wspomnianej bazie przez nasz zespół. Wyniki były satysfakcjonujące dla klienta, a podmioty, które wyraziły chęć współpracy pasowały do poszukiwanego profilu przedsiębiorstwa. Dane odnośnie informacji kontaktowych firm pokazywaliśmy w sposób ciągły, przez co Bielenda mogła efektywniej przeprowadzać rozmowy z potencjalnym kontrahentem.

Ergebnisse

Po czteromiesięcznej współpracy klient planujący rozwój swojej działalności na zagranicznych rynkach mógł prowadzić rozmowy na zaawansowanym stopniu dzięki dostarczeniu mu kontaktów operujących w USA oraz Ekwadorze. 

Jeśli również planujesz ekspansję zagraniczną i potrzebujesz wsparcia w pozyskiwaniu partnerów – Kontaktieren Sie uns!

Siehe andere Fallstudien

Design-Outsourcing für Ringier Axel Springer

Mehr sehen

Pitchdeck für das Unternehmen Rent.club

Mehr sehen

Projekt-Outsourcing für Movens Advisory

Mehr sehen