Estudio de caso

Analiza potencjału aplikacji do carsharingu peer-to-peer

Zobacz jak pomogliśmy firmie Novelty Sp. z o.o. podjąć strategiczną decyzję

Consulta gratuita Póngase en contacto con
carsharing

Jakie działania wchodziły w zakres projektu?

Wykonanie usługi wymagało od nas zrealizowania kilku konkretnych kroków.

Pierwszym z nich było przeprowadzenie analizy sektora oraz możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego. Zespół projektowy przeprowadził również estymację wartości rynku carsharingu peer-to-peer w Polsce razem z prognozami do 2027 roku. Oszacowano udział rynkowy nowej aplikacji oraz potencjalne przychody w perspektywie 5 lat od wejścia na rynek.

Rezultaty doradztwa dla Novelty Sp. z o.o.

Podjęte w projekcie działania przyczyniły się do stworzenia dopasowanego do potrzeb Klienta raportu, podsumowującego opłacalność wejścia na nowy rynek, który był kluczowy dla przedsięwzięcia ze strategicznego punktu widzenia.

Rezultaty naszej pracy pozwoliły na określenie zapotrzebowania rynkowego na rozwiązanie naszego klienta i wyciągnięcie na tej podstawie wniosków potrzebnych do decyzji o dywersyfikacji działalności firmy. Dzięki naszemu wsparciu spółka mogła podjąć istotną decyzję strategiczną na podstawie wyników dogłębnej analizy. Pozwoliło to na uniknięcie poniesienia niepotrzebnych kosztów oraz nieoptymalnego alokowania zasobów.

Cytując dostarczony nam przez Prezesa firmy list referencyjny “Nasza współpraca, pozwala nam zarekomendować, jako specjalistów od analiz rynkowych Project Managera oraz zespół projektowy”.

Dzięki przeprowadzonemu przez nas badaniu firma Novelty Sp. z o.o. mogła podjąć trafniejsze decyzje biznesowe!

Jeśli chciałbyś ocenić potencjał swojego projektu bądź przeprowadzić inne badanie rynku – skontaktuj się z nami! Wypełnij poniższy formularz, a my chętnie opowiemy, jak możemy Ci pomóc podczas darmowej konsultacji!

Concierte una cita para una consulta gratuita.
  Acepto normativa


  Enviar

  Véase otros casos prácticos

  Adquisición de socios comerciales para Bielenda

  Más información

  Estudio de mercado del catering para Charlie Food & Friends

  Más información

  Informe promocional sobre el mercado del reparto de comida a domicilio

  Más información