Estudio de caso

Análisis del mercado de la robótica para minoristas

Vea cómo ayudamos a Retail Robotics a prepararse para entrar en nuevos mercados.

Consulta gratuita Póngase en contacto con
Retail Robotics case study

Usługa doradcza dla Retail Robotics

Zespół ConQuest Consulting zrealizował projekt doradczy dla przedsiębiorstwa Retail Robotics Sp. z o.o. sp. k. Firma od początku swojej działalności zajmuje się produkcją automatów, które umożliwiają samoobsługowy odbiór paczek w e-commerce i e-handlu spożywczym. Retail Robotics dostarcza swoją technologie między innymi dla InPostu oraz Żabki.

W okresie dwóch miesięcy zespół ConQuest Consulting na zlecenie firmy Retail Robotics Sp. z o.o. sp. k. przeprowadził analizę potencjału europejskiego rynku czterech różnych grup produktowych.

¿Qué actividades incluía el proyecto?

Przeprowadzone badanie obejmowało analizę najbardziej perspektywicznych krajów w Europie z podziałem na cztery grupy produktowe z branży nowoczesnych technologii: magazynów energii, maszyn vendingowych, recyklomatów oraz stacji ładowania.

W ramach każdego rynku przygotowaliśmy m.in. analize prawną oraz zidentyfikowaliśmy najważniejsze trendy w danym kraju. Realizowane badanie uzupełniliśmy o przygotowanie jakościowej bazy kontaktów do firm, z którymi Retail Robotics mogłoby podjąć w przyszłości współpracę.

Rezultaty doradztwa dla Retail Robotics

Realizując tę usługę, klient otrzymał od nas specjalnie dostosowany, kompleksowy raport, który szczegółowo analizuje kluczowe czynniki wpływające na perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa na wybranych rynkach.

Aleksander Gadka, Chef Operations Officer w następujący sposób wypowiedział się o naszej współpracy:

“Otrzymane materiały i analizy pozwoliły nam lepiej określić plany rozwojowe oraz podjąć decyzje biznesowe oparte na danych rynkowych. Dzięki nim jesteśmy w stanie podjąć świadomą decyzję o dywersyfikacji w kierunku najbardziej perspektywicznych obszarów. Wysoka merytoryczność dostarczonych materiałów oraz bezproblemowa komunikacja z zespołem pozwalają nam zarekomendować ConQuest Consulting jako solidnego partnera dla firm potrzebujących zbadania potencjału rynku.”

Nasza praca skutowała dostarczeniem kompleksowego raportu o 4 rynkach technologicznych w rekomendowanych krajach Europy.

Dzięki naszym analizom oraz rekomendacjom firma jest świadoma możliwości i zagrożeń związanych z wejściem na nowe rynki w Europie.

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w kompleksowych analizach rynku wypełnij poniższy formularz, a przedstawimy, w jaki sposób możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Inscríbase para una consulta gratuita  Acepto normativa*


  Enviar

  Véase otros casos prácticos

  Análisis del mercado de smartwatches en Italia

  Más información

  Parejas a juego para Chimeneas JAWAR

  Más información

  Análisis del sector de la construcción para Lafarge

  Más información