Fallstudie

Quantitative Erhebung für Trefl S.A.

Badanie ilościowe w celu poznania opinii klientów oraz kontrahentów firmy Trefl S.A.

Kostenlose Beratung Kontakt
Digital Marketing

Beschreibung

Zespół ConQuest Consulting w okresie dwóch miesięcy przeprowadził badanie telefoniczne na zlecenie największej firmy produkującej i dystrybuującej puzzle, gry planszowe oraz zabawki w Polsce i jednej z wiodących w Europie – Trefl S.A. Klient zwrócił się do nas z potrzebą poznania poziomu satysfakcji swoich klientów oraz partnerów biznesowych w celu usprawnienia swoich procesów biznesowych.

 

Aktivitäten

Badanie obejmowało zaplanowanie i przeprowadzenie 1000 wywiadów telefonicznych z klientami indywidualnymi oraz grupą 101 kontrahentów marki Trefl S.A. z Polski i Europy. Rozmowy były prowadzone zarówno w języku polskim, angielskim, jak i niemieckim. Na podstawie zebranych odpowiedzi respondentów zespół projektowy sporządził raport zawierający zestawienie danych statystycznych oraz indywidualnych komentarzy.

 

Ergebnisse

Przeprowadzone przez nas badanie umożliwiło Trefl S.A. na dogłębne poznanie doświadczeń swoich klientów oraz kontrahentów, co pozwoliło firmie lepiej ulepszyć swoje procesy biznesowe. Badanie umożliwiło również firmie lepsze dostosowanie swoich produktów do potrzeb konsumentów.

Jeśli chcesz zadowolenie swoich klientów i kontrahentów – Kontaktieren Sie uns. Lassen Sie uns gemeinsam herausfinden, wie wir Ihrem Unternehmen helfen können!

Siehe andere Fallstudien

Werbebericht für Forc.ee

Mehr sehen

Marketingstrategie für Aprosystem Sp. z o.o.

Mehr sehen

Analyse des Potenzials von Peer-to-Peer-Carsharing-Anwendungen

Mehr sehen

Dateipfad: /home/conquest/ftp/demo/wp-content/themes/conquest/single-case-study.php