Case study

Badanie ilościowe dla firmy Trefl S.A.

Badanie ilościowe w celu poznania opinii klientów oraz kontrahentów firmy Trefl S.A.

Bezpłatna konsultacja Kontakt

Usługa doradcza dla firmy Trefl

Zespół ConQuest Consulting w okresie dwóch miesięcy przeprowadził badanie telefoniczne na zlecenie największej firmy produkującej i dystrybuującej puzzle, gry planszowe oraz zabawki w Polsce i jednej z wiodących w Europie – Trefl S.A. Klient zwrócił się do nas z potrzebą poznania poziomu satysfakcji swoich klientów oraz partnerów biznesowych w celu usprawnienia swoich procesów biznesowych.

 

Jakie działania wchodziły w zakres projektu?

Badanie obejmowało zaplanowanie i przeprowadzenie 1000 wywiadów telefonicznych z klientami indywidualnymi oraz grupą 101 kontrahentów marki Trefl S.A. z Polski i Europy. Rozmowy były prowadzone zarówno w języku polskim, angielskim, jak i niemieckim. Na podstawie zebranych odpowiedzi respondentów zespół projektowy sporządził raport zawierający zestawienie danych statystycznych oraz indywidualnych komentarzy.

 

Rezultaty doradztwa dla firmy Trefl

Przeprowadzone przez nas badanie umożliwiło Trefl S.A. na dogłębne poznanie doświadczeń swoich klientów oraz kontrahentów, co pozwoliło firmie lepiej ulepszyć swoje procesy biznesowe. Badanie umożliwiło również firmie lepsze dostosowanie swoich produktów do potrzeb konsumentów.

Jeśli chcesz zmierzyć zadowolenie swoich klientów i kontrahentów – skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Wsparcie analityczne dla Modivo S.A.

  Zobacz więcej

  Desk research dla Kearney

  Zobacz więcej

  Outsourcing projektowy dla firmy meblarskiej

  Zobacz więcej