© 2021 ConQuest Consulting. All rights reserved.

ConQuest Consulting

Puławska 39/1 02-508, Warszawa

Tel: +48 509 833 791

Email: board@conquest.pl

Pobierz

Badania pokazują, że klienci chętniej wybierają firmy działające w zrównoważony sposób. To dobra okazja by wyróżnić się na tle konkurencji.

Zyskaj przewagę nad konkurecją

Zapoznając się z raportem dotyczącym ekologiczności pozyskasz informację jak wywrzeć realny wpływ na poprawę sytuacji klimatycznej.

Zadbaj o środowisko

Zadbaj o wizerunek firmy

W raporcie zawarliśmy informację na temat działań dużych firm w celu minimalizowania swojego wpływu na środowisko.

Uczestnicy raportu:

Obserwujemy bardzo silny trend dotyczący rozwoju usług ukierunkowanych na ekologiczne inwestycje. Następuje ekspansja produktów dotyczących projektów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

BNP Paribas 

Zespół ConQuest Consulting przez ostatnie pół roku zajmował się przygotowywaniem raportu na temat działalności dużych firm wobec ekologii. Dane w nim zawarte zostały opracowane na podstawie badania ankietowego, którego respondentami byli między innymi managerowie do spraw zrównoważonego rozwoju, w firmach zatrudniających powyżej 250 pracowników. Ponadto raport został wzbogacony o pogłębione wywiady jakościowe osób zajmujących się ekologią w firmach

Pobierz  raport ekologiczny dotyczący dużych firm w Polsce

Partnerzy raportu:

O nasOfertaKontakt

AT Kearney

W branży consultingowej najważniejszym wyzwaniem dla ekologii są podróże. Z naszej strony istotne jest projektowanie wyjazdów z perspektywy generowania jak najmniejszego śladu węglowego.