Raport

Dlaczego ekologia dyktuje warunki działania dużych firm?

2022 rok

Conquest Consulting

okładka - ekologia

Pobierz raport ekologiczny dotyczący dużych firm w Polsce

Przez kilka miesięcy zajmowaliśmy się przygotowywaniem raportu na temat działalności dużych firm wobec ekologii. Dane w nim zawarte zostały opracowane na podstawie badania ankietowego, którego respondentami byli głównie managerowie do spraw zrównoważonego rozwoju, w firmach zatrudniających powyżej 250 pracowników. Ponadto raport został wzbogacony o pogłębione wywiady jakościowe osób zajmujących się ekologią w firmach.

opis-1

Zadbaj o wizerunek swojego przedsiębiorstwa.

Zaangażowanie firm w ochronę środowiska rośnie na całym świecie. Czynniki takie jak rosnące nakłady na ekologię oraz strategia zrównoważonego rozwoju sprzyjają ograniczaniu negatywnego wpływu organizacji na otoczenie. Na poziom ekologiczności danego przedsiębiorstwa wpływa wiele różnych czynników, które przynoszą liczne korzyści dla samej firmy. W celu ustalenia, które z działań proekologicznych podejmowanych przez duże organizacje są najważniejsze, przeprowadziliśmy ankietę wśród osób zainteresowanych tematem CSR.

opis-2

Dowiedz się o dostępnych dofinansowaniach i znajdź receptę na eko firmę!

Od wielu lat Unia Europejska stale wprowadza surowe normy w zakresie ochrony środowiska, aby promować ekologię i zrównoważony rozwój. Celem strategicznym organizacji jest nie tylko stworzenie gospodarki zaosobooszczędnej i niskoemisyjnej, ale również poprawienie kapitału naturalnego na Starym Kontynencie. Zmiany w sprawozdawczości mają zapewnić rzetelne informacje odnoszące się do działalności dotyczącej zrównoważonego rozwoju, a także ułatwić cały proces przekazywania informacji przez duże firmy.

opis-3
WYPOWIEDZI

Wypowiedzi ekspertów odnośnie raportu

ZAWARTOŚĆ RAPORTU

Co znajdziesz w raporcie?

1-cz

Wyniki badania ankietowego

Zapoznaj się z wynikami ankiety, której respondentami byli mangerowie w dużych przedsiębiorstwach!

2-cz

Wypowiedzi ekspertów

Poznaj perspektywę ekspertów z różnych branż oraz zapoznaj się z Case Studies. W raporcie znajdziesz wypowiedzi BNP PARIBAS, Warbud i innych!

3-cz

Opis najnowszych trendów ekologicznych

Dowiedz się o wpływie technologii na ochronę środowiska oraz zobacz jakie działania podejmują firmy innowacyjne!

4-cz

Dobre praktyki dla pracowników

Znajdź receptę na poprawę sytuacji w Twojej firmie. Poznaj Zasady Odpowiedzialnego Pracownika i Managera i podejmij działanie!

Partnerzy merytoryczni

POBIERZ RAPORT

Pobierz

Zainteresował Cię raport? Możemy wysłać Ci go na twojego maila!

POBIERZ RAPORT
Poprzedni raport

Rynek Food Delivery w Polsce

Zobacz raport RAPORTY