Case study

Analiza rynku dla firmy IsoFit

Dowiedz się jak przeprowadziliśmy analizę rynku dla IsoFit!

Bezpłatna konsultacja Kontakt

Usługa doradcza dla IsoFit

Zespół ConQuest Consulting zrealizował usługę doradczą dla IsoFit, której zakres obejmował analizę rynku napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w celu przeprowadzenia skutecznej ekspansji.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu?

Zespół ConQuest Consulting zrealizował kompleksową analizę rynku napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, włączając w to dogłębne badanie konkurencji oraz ocenę grup strategicznych. Wykorzystując narzędzia takie jak analiza SWOT, PEST oraz pięć sił Portera, udało się zidentyfikować kluczowych konkurentów oraz bariery wejścia na rynek. Na tej podstawie opracowano zalecenia dotyczące proponowanego modelu biznesowego, mającego na celu skuteczne wprowadzenie produktów na rynek ZEA.

Rezultaty doradztwa dla IsoFit

Realizując tę usługę firma IsoFit otrzymała od nas kompletny raport, który pozwolił poznać rynek napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Cytując naszego klienta Macieja Główkę ,,Współpraca z firmą ConQuest Consulting przebiegała bardzo dobrze, a projekt został przeprowadzony z dbałością o nasze potrzeby oraz z zachowaniem najwyższego poziomu profesjonalizmu i staranności podczas przeprowadzanych analiz oraz komunikacji pomiędzy stronami.

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w przeprowadzeniu analizy rynku, zachęcamy do umówienia się na darmową konsultację, a chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Budowa strategii dla Fundacji Instytut Poznański

  Zobacz więcej

  Ekspansja zagraniczna Knajdek Woma

  Zobacz więcej

  Pitch deck dla firmy Rent.club

  Zobacz więcej