Case study

Badanie jakościowe dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Dowiedz się, jak pomogliśmy firmie z branży medycznej!

Bezpłatna konsultacja Kontakt

Usługa doradcza dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych zlecił naszemu zespołowi badanie białoruskiego rynku bankowania krwi pępowinowej. Finalny zakres raportu to analiza sześciu obszarów najbliższego otoczenie firmy oraz badanie jakościowe przeprowadzone na przedstawicielach publicznych instytucji na Białorusi.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu?

Dzięki naszej szerokiej sieci partnerskiej udało nam się przeprowadzić wywiady eksperckie z przedstawicielami instytucji publicznych na Białorusi. Możliwość rozmowy i zadania pytań osobą, które obecnie pracują na badanym rynku, pozwoliła na poznanie rynkowych insightów, trendów czy kluczowych informacji.

Rezulaty doradztwa dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Pozyskane przez nas informacje podczas licznych rozmów z rynkowymi ekspertami umożliwiło szeroki pogląd na rynek bankowania krwi pępowinowej na Białorusi. Selekcja najistotniejszych i najczęściej powtarzających się elementów w wypowiedziach badanych, przyczyniła się do poznania najważniejszych rynkowych informacji.

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w procesie internacjonalizacji, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, a chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Analiza rynku dla firmy Natek Poland

  Zobacz więcej

  Analiza rynku wydawniczego dla firmy Nowa Era

  Zobacz więcej

  Usługa Doradcza dla Sieci Badawczej Łukasiewicz

  Zobacz więcej