Case study

Ekspansja zagraniczna Knajdek Woma

Zobacz jak pomogliśmy firmie Woma Knajdek Meble Sp. z o.o. przygotować strategie wejścia na rynek norweski.

Bezpłatna konsultacja Kontakt
Strategia wejścia na rynek norweski

Usługa doradcza dla firmy Woma Knajdek Meble

Zespół ConQuest Consulting zrealizował projekt doradczy dla firmy Woma Knajdek Meble, polskiego producenta łodzi i domów na wodzie.

Nasz klient postanowił rozszerzyć swoją obecność na nowy rynek – norweski, aby zwiększyć dywersyfikację i efektywnie rozwijać swoją działalność.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu

Na zlecenie klienta, przygotowaliśmy raport zawierający analizę norweskiego rynku łodzi motorowych (z naciskiem na łodzie typu houseboat), analizę konkurencji działającej na tym rynku oraz strategie wejścia na rynek norweski. Co więcej, przygotowana została strategia sprzedażowa na docelowy rynek. Informacje niezbędne do ukończenia prac zostały pozyskane poprzez realizację badań wtórnych oraz pierwotnych, w tym m.in. analizę istniejących raportów komercyjnych i artykułów naukowych oraz przeprowadzenie wywiadów z ekspertami działającymi w wyżej wymienionej branży.

Rezultaty doradztwa dla Woma Knajdek Meble

Realizując tę usługę, firma otrzymała od nas specjalnie dostosowany, kompleksowy raport, który szczegółowo analizuje kluczowe czynniki wpływające na perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa na wybranym rynku.

Na raport składały się: analiza trendów i praktyk występujących na docelowym rynku, pogłębiona analiza bezpośredniej dla klienta konkurencji oraz strategia wejścia na rynek Norwegii.

Małgorzata Knajdek, członkini zarządu tak wypowiedziała się o naszej współpracy:

“Projekt został przeprowadzony rzetelnie, z uwzględnieniem naszych potrzeb i wymagań, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz staranności. Z tego względu polecamy ConQuest Consulting jako firmę świadczącą wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego w zakresie wejścia polskiego przedsiębiorcy na rynek zagraniczny.”

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w procesie internacjonalizacji, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, a chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Badanie ilościowe i jakościowe dla JM Santa Pharma

  Zobacz więcej

  Badanie świadomości marki dla firmy Donaldson Polska

  Zobacz więcej

  Pozyskiwanie partnerów biznesowych dla firmy Bielenda

  Zobacz więcej