Case study

Outsourcing projektowy dla firmy Ringier Axel Springer

Wsparcie firmy Ringer Axel Springer w organizacji wydarzenia branżowego.

Darmowa konsultacja Kontakt

Usługa doradcza dla Ringer Axel Springer

Jeden z członków zespołu ConQuest Consulting wspierał projekt wewnętrzny po stronie Klienta – Ringier Axel Springer. Polegał on na organizacji wydarzenia “Business Insider Global Trends Festival”. Z powodu braków zasobów nasza konsultantka efektywnie współpracowała z zewnętrznym Project Managerem, realizując różnorodne działania projektowe.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu

Zlecenie obejmowało wykonywanie poleceń zleconych przez Zamwiającego, przy czym konsultantka ConQuest Consulting, cytując list referencyjny “wykazała się pracowitością oraz sumiennością” wykonując powierzone zadania. Potwierdza to kolejny zapis z listu referencyjnego, który informuje, iż wszystkie obowiązki “zostały wykonane starannie i terminowo”.

Ponadto w kolejnej części konsultantka z ConQuest Consulting odpowiedzialna była za koordynowanie procesów komunikacyjnych z interesariuszami wydarzenia. Wszystkie działania były konsultowane z Project Managerem po stronie Ringier Axel Springer, który potwierdza dużą samodzielność podczas pracy członka naszego zespołu.

Rezultaty doradztwa dla Ringer Axel Springer

Nasze wsparcie projektowe pozwoliło firmie Ringier Axel Springer na realizację wszystkich założeń związanych z organizacją wydarzenia “Business Insider Global Trends Festival”. Dzięki wyoutsourcowaniu pewnych procesów event tworzony przez naszego Klienta mógł odbyć się w przyjętym początkowo terminie oraz zgodnie z pierwotnym planem.

 

Zobacz inne case studies

Badanie rynku gastronomicznego dla Charlie Food & Friends

Zobacz więcej

Strategia wejścia na rynek dla firmy Tergon

Zobacz więcej

Badanie ilościowe i jakościowe dla AGH

Zobacz więcej