Case study

Outsourcing projektowy dla firmy Ringier Axel Springer

Wsparcie firmy Ringer Axel Springer w organizacji wydarzenia branżowego.

Darmowa konsultacja Kontakt
Outsourcing projektowy

Opis

Jeden z członków zespołu ConQuest Consulting wspierał projekt wewnętrzny po stronie Klienta – Ringier Axel Springer. Polegał on na organizacji wydarzenia “Business Insider Global Trends Festival”. Z powodu braków zasobów nasza konsultantka efektywnie współpracowała z zewnętrznym Project Managerem, realizując różnorodne działania projektowe.

Działania

Zlecenie obejmowało wykonywanie poleceń zleconych przez Zamwiającego, przy czym konsultantka ConQuest Consulting, cytując list referencyjny “wykazała się pracowitością oraz sumiennością” wykonując powierzone zadania. Potwierdza to kolejny zapis z listu referencyjnego, który informuje, iż wszystkie taski “zostały wykonane starannie i terminowo”

Ponadto w kolejnej części konsultantka z ConQuest Consulting odpowiedzialna była za koordynowanie procesów komunikacyjnych z interesariuszami wydarzenia. Wszystkie działania były konsultowane z Project Managerem po stronie Ringier Axel Springer, który potwierdza dużą samodzielność podczas pracy członka naszego zespołu.

Rezultaty

Nasze wsparcie projektowe pozwoliło firmie Ringier Axel Springer na realizację wszystkich założeń związanych z organizacją wydarzenia “Business Insider Global Trends Festival”. Dzięki wyoutsourcowaniu pewnych procesów event tworzony przez naszego Klienta mógł odbyć się w przyjętym początkowo terminie oraz zgodnie z pierwotnym planem.

Jeśli w Twojej firmie brakuje zasobów na pewne działania, a deadline ich wykonania zbliża się coraz szybciej – skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, jak możemy Ci pomóc.

Zobacz inne case studies

Analiza potencjału aplikacji do carsharingu peer-to-peer

Zobacz więcej

Badanie ilościowe i jakościowe dla AGH

Zobacz więcej

Usługa doradcza dla branży lotniczej

Zobacz więcej

File Path: /home/conquest/ftp/demo/wp-content/themes/conquest/single-case-study.php