Case study

Raport promocyjny dotyczący rynku Food Delivery

W 2020 roku przeprowadziliśmy obszerne badanie rynku dostaw jedzenia w Polsce.

Bezpłatna konsultacja Kontakt

O czym był raport

Przygotowany przez nas raport dotyczył kompleksowej analizy rynku Food Delivery w Polsce. Skupiliśmy się na badaniu opinii konsumenckiej, przeprowadzając ankiety wśród kilkuset respondentów, głównie z grupy wiekowej do 24 roku życia. Celem było zrozumienie przyzwyczajeń i preferencji konsumentów, a także analiza działań marketingowych i pozycji rynkowej podmiotów działających w tej branży.

Jakie działania wchodziły w jego zakres

W ramach projektu przeprowadziliśmy badania ilościowe, skupiające się na preferencjach konsumentów w zakresie usług Food Delivery. Analizowaliśmy również podmioty działające na rynku, ich oferty, strategie marketingowe oraz plany rozwoju. Wszystko to po to, aby zrozumieć dynamikę rynku i zidentyfikować kluczowe trendy.

Rezultaty raportu

Nasz raport dostarczył cennych informacji o rynku Food Delivery, w tym o wartości rynku, trendach, prognozach rozwoju, a także o kluczowych graczach i ich strategiach marketingowych. Raport, dostępny w zakładce raporty na naszej stronie internetowej.

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w kompleksowych analizach rynku wypełnij poniższy formularz, a przedstawimy, w jaki sposób możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Zapisz się na darmową konsultację  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Analiza sektora budowlanego dla firmy Lafarge

  Zobacz więcej

  Pitch deck dla firmy Rent.club

  Zobacz więcej

  Analiza potencjału aplikacji do carsharingu peer-to-peer

  Zobacz więcej