Estudio de caso

Análisis del potencial de las aplicaciones peer-to-peer de carsharing

Zobacz jak pomogliśmy firmie Novelty Sp. z o.o. podjąć strategiczną decyzję

Consulta gratuita Póngase en contacto con
carsharing

¿Qué actividades incluía el proyecto?

Wykonanie usługi wymagało od nas zrealizowania kilku konkretnych kroków.

Pierwszym z nich było przeprowadzenie analizy sektora oraz możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego. Zespół projektowy przeprowadził również estymację wartości rynku carsharingu peer-to-peer w Polsce razem z prognozami do 2027 roku. Oszacowano udział rynkowy nowej aplikacji oraz potencjalne przychody w perspektywie 5 lat od wejścia na rynek.

Rezultaty doradztwa dla Novelty Sp. z o.o.

Podjęte w projekcie działania przyczyniły się do stworzenia dopasowanego do potrzeb Klienta raportu, podsumowującego opłacalność wejścia na nowy rynek, który był kluczowy dla przedsięwzięcia ze strategicznego punktu widzenia.

Rezultaty naszej pracy pozwoliły na określenie zapotrzebowania rynkowego na rozwiązanie naszego klienta i wyciągnięcie na tej podstawie wniosków potrzebnych do decyzji o dywersyfikacji działalności firmy. Dzięki naszemu wsparciu spółka mogła podjąć istotną decyzję strategiczną na podstawie wyników dogłębnej analizy. Pozwoliło to na uniknięcie poniesienia niepotrzebnych kosztów oraz nieoptymalnego alokowania zasobów.

Cytując dostarczony nam przez Prezesa firmy list referencyjny “Nasza współpraca, pozwala nam zarekomendować, jako specjalistów od analiz rynkowych Project Managera oraz zespół projektowy”.

Dzięki przeprowadzonemu przez nas badaniu firma Novelty Sp. z o.o. mogła podjąć trafniejsze decyzje biznesowe!

Jeśli chciałbyś ocenić potencjał swojego projektu bądź przeprowadzić inne badanie rynku – póngase en contacto con nosotros Wypełnij poniższy formularz, a my chętnie opowiemy, jak możemy Ci pomóc podczas darmowej konsultacji!

Concierte una cita para una consulta gratuita.


  Acepto normativa*


  Enviar

  Véase otros casos prácticos

  Estrategia de comercialización de Aprosystem Sp. z o.o.

  Más información

  Plan de negocio de BTM Innovations Sp. z o.o.

  Más información

  Análisis competitivo de las cisternas Gpi

  Más información

  Ruta del archivo: /home/conquest/ftp/demo/wp-content/themes/conquest/single-case-study.php