Case study

Pozyskiwanie partnerów biznesowych dla firmy Bielenda

Pozyskiwanie partnerów biznesowych na terenie USA i Ekwadoru dla firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o. o.

Darmowa konsultacja Kontakt
bielenda case study

Opis

Jeden z liderów polskiej branży kosmetycznej – Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o. o., czyli polska firma założona w 1990 roku – potrzebowała naszego wsparcia w pozyskiwaniu partnerów biznesowych na terenie rynków docelowych. Był to jeden z kluczowych elementów przy rozpoczynaniu działalności w nowym otoczeniu, a pierwsze współprace definiują dalszy rozwój na danym rynku.

Działania

Pierwszy etap polegał na zmapowaniu firm z USA oraz Ekwadoru, potencjalnie zainteresowanych współpracą z naszym klientem. Stworzona baza kontrahentów spełniała pierwotne założenia i została zaakceptowana przez klienta. Ten proces umożliwił nam optymalniejsze działania w dalszej części projektu.

Drugim etapem było bezpośrednie kontaktowanie się za pośrednictwem maila lub telefonu z podmiotami zawartymi we wspomnianej bazie przez nasz zespół. Wyniki były satysfakcjonujące dla klienta, a podmioty, które wyraziły chęć współpracy pasowały do poszukiwanego profilu przedsiębiorstwa. Dane odnośnie informacji kontaktowych firm pokazywaliśmy w sposób ciągły, przez co Bielenda mogła efektywniej przeprowadzać rozmowy z potencjalnym kontrahentem.

Rezultaty

Po czteromiesięcznej współpracy klient planujący rozwój swojej działalności na zagranicznych rynkach mógł prowadzić rozmowy na zaawansowanym stopniu dzięki dostarczeniu mu kontaktów operujących w USA oraz Ekwadorze. 

Jeśli również planujesz ekspansję zagraniczną i potrzebujesz wsparcia w pozyskiwaniu partnerów – skontaktuj się z nami!

Zobacz inne case studies

Outsourcing projektowy dla Movens Advisory

Zobacz więcej

Strategia marketingowa dla Aprosystem Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Badanie jakościowe dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Zobacz więcej

File Path: /home/conquest/ftp/demo/wp-content/themes/conquest/single-case-study.php