Case study

Pozyskiwanie partnerów biznesowych dla firmy Bielenda

Pozyskiwanie partnerów biznesowych na terenie USA i Ekwadoru dla firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o. o.

Bezpłatna konsultacja Kontakt

Usługa doradcza dla firmy Bielenda

Jeden z liderów polskiej branży kosmetycznej – Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o. o., czyli polska firma założona w 1990 roku – potrzebowała naszego wsparcia w pozyskiwaniu partnerów biznesowych na terenie rynków docelowych. Był to jeden z kluczowych elementów przy rozpoczynaniu działalności w nowym otoczeniu, a pierwsze współprace definiują dalszy rozwój na danym rynku.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu

Pierwszy etap polegał na zmapowaniu firm z USA oraz Ekwadoru, potencjalnie zainteresowanych współpracą z naszym klientem. Stworzona baza kontrahentów spełniała pierwotne założenia i została zaakceptowana przez klienta. Ten proces umożliwił nam optymalne działania w dalszej części projektu.

Drugim etapem było bezpośrednie kontaktowanie się za pośrednictwem maila lub telefonu z podmiotami zawartymi we wspomnianej bazie przez nasz zespół. Wyniki były satysfakcjonujące dla klienta, a podmioty, które wyraziły chęć współpracy pasowały do poszukiwanego profilu przedsiębiorstwa. Dane odnośnie informacji kontaktowych firm pokazywaliśmy w sposób ciągły, przez co Bielenda mogła efektywniej przeprowadzać rozmowy z potencjalnym kontrahentem.

Rezultaty doradztwa dla Bielenda

Po czteromiesięcznej współpracy klient planujący rozwój swojej działalności na zagranicznych rynkach mógł prowadzić rozmowy na zaawansowanym stopniu dzięki dostarczeniu mu kontaktów operujących w USA oraz Ekwadorze.

Jeśli chciałbyś skorzystać z usług doradztwa biznesowego – skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy! Wspólnie ustalimy jak możemy Ci pomóc!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Analiza finansowa dla firmy MaxTrans

  Zobacz więcej

  Analiza rynku dla Decathlon

  Zobacz więcej

  Badanie rynku gastronomicznego dla Charlie Food & Friends

  Zobacz więcej