Estudio de caso

Análisis del mercado de IsoFit

Dowiedz się jak przeprowadziliśmy analizę rynku dla IsoFit!

Consulta gratuita Póngase en contacto con

Usługa doradcza dla IsoFit

Zespół ConQuest Consulting zrealizował usługę doradczą dla IsoFit, której zakres obejmował analizę rynku napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w celu przeprowadzenia skutecznej ekspansji.

¿Qué actividades incluía el proyecto?

Zespół ConQuest Consulting zrealizował kompleksową analizę rynku napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, włączając w to dogłębne badanie konkurencji oraz ocenę grup strategicznych. Wykorzystując narzędzia takie jak analiza SWOT, PEST oraz pięć sił Portera, udało się zidentyfikować kluczowych konkurentów oraz bariery wejścia na rynek. Na tej podstawie opracowano zalecenia dotyczące proponowanego modelu biznesowego, mającego na celu skuteczne wprowadzenie produktów na rynek ZEA.

Rezultaty doradztwa dla IsoFit

Realizując tę usługę firma IsoFit otrzymała od nas kompletny raport, który pozwolił poznać rynek napojów izotonicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Cytując naszego klienta Macieja Główkę ,,Współpraca z firmą ConQuest Consulting przebiegała bardzo dobrze, a projekt został przeprowadzony z dbałością o nasze potrzeby oraz z zachowaniem najwyższego poziomu profesjonalizmu i staranności podczas przeprowadzanych analiz oraz komunikacji pomiędzy stronami."

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w przeprowadzeniu analizy rynku, zachęcamy do umówienia się na darmową konsultację, a chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Véase otros casos prácticos

Encuesta para la Escuela de Economía de Varsovia

Más información

Estudio cuantitativo y cualitativo para AGH

Más información

Apoyo analítico a Modivo S.A.

Más información