Case study

Badanie ilościowe i jakościowe dla JM Santa Pharma

Dowiedz się, jak pomogliśmy firmie JM Santa Pharma poznać potrzeby swojej grupy docelowej!

Darmowa konsultacja Kontakt
Okładka case study ze zdjęciem psa i nazwą

Usługa badawcza dla JM Sante Pharma

Zespół ConQuest Consulting zrealizował usługę badawczą dla JM Sante Pharma, firmy specjalizującej się w opracowywaniu i dostarczaniu produktów dla zwierząt. Zakres usługi obejmował badania fokusowe oraz badania ilościowe metodą CAWI, w celu pozyskania szczegółowych informacji na temat percepcji klientów odnośnie nowego produktu na rynku suplementów dla psów.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu?

Realizacja projektu składała się z opracowania scenariusza badań, doboru grup badawczych i przeprowadzenia badań ilościowych metodą CAWI oraz badań fokusowych na grupie właścicieli psów. Na podstawie zebranych odpowiedzi respondentów zespół projektowy sporządził raport zawierający zestawienie danych statystycznych oraz indywidualnych komentarzy, wniosków i rekomendacji strategicznych.

Rezultaty doradztwa dla firmy JM Sante Pharma

Przeprowadzone przez nas badanie umożliwiło JM Sante Pharma na dogłębne zrozumienie swojej grupy docelowej, co pozwoliło firmie dopasować działania marketingowe do ich potrzeb.

Jeśli planujesz przeprowadzić badanie na określonej grupie respondentów, poznać ich opinię na dany temat lub zbadać preferencje konsumentów na rynku – skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy! Wspólnie ustalimy jak możemy Ci pomóc w pozyskaniu potrzebnych Twojemu biznesowi informacji!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Analiza rynku
  i konkurencji dla firmy Bakoma S.A.

  Zobacz więcej

  Raport promocyjny dotyczący rynku Food Delivery

  Zobacz więcej

  Analiza obiegu informacji dla PKP S.A.

  Zobacz więcej