Case study

Biznesplan dla BTM Innovations Sp. z o.o.

Na zlecenie BTM Innovations Sp. z o.o. firma ConQuest Consulting opracowała analizę otoczenia rynkowego oraz strategię wejścia na niemiecki rynek kompensatorów mieszkowych.

Bezpłatna konsultacja Kontakt

Usługa Doradcza dla Firmy BTM Innovations

Przez okres 5 miesięcy zespół ConQuest Consulting przygotowywał biznesplan dla BTM Innovations, z zakresu rynku metalowych kompensatorów mieszkowych. Celem projektu było przygotowanie skrupulatnej analizy rynku wraz ze zrozumieniem grupy potencjalnych klientów, ale również przygotowanie strategii wejścia na rynek.

Jakie działania wchodziły w zakres projektu?

Projekt rozpoczął się od kompleksowej analizy rynku niemieckiego, w tym wartości i struktury rynku metalowych kompensatorów mieszkowych, oraz identyfikacji głównych konkurentów i potencjalnych klientów. Kluczowym elementem projektu były wywiady eksperckie z osobami związanymi z branżą, co pozwoliło na zdobycie pogłębionej wiedzy o specyfice rynku i potrzebach klientów. W drugim etapie pracy skupiliśmy się na identyfikacji potencjału produktów  oraz opracowaniu strategii wejścia na rynek.

Rezultaty Doradztwa dla BTM Innovations

W wyniku naszej współpracy, BTM Innovations otrzymało szczegółowy biznes plan oraz strategię wejścia na rynek niemiecki. Plan ten obejmował rekomendacje dotyczące pozycjonowania produktów, kanałów dystrybucji oraz strategii cenowej, co stanowi klucz do efektywnego wejścia na nowy rynek.

Dzięki przeprowadzonej analizie i opracowanej strategii, BTM Innovations może podejmować bardziej świadome decyzje biznesowe.

Jeśli Twoja firma również potrzebuje wsparcia w procesie internacjonalizacji, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, a chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Zapisz się na darmową konsultację!  Akceptuję regulamin*


  Wyślij

  Zobacz inne case studies

  Analiza rynku dla firmy Cloudity Sp. z o.o.

  Zobacz więcej

  Analiza rynku wydawniczego dla firmy Nowa Era

  Zobacz więcej

  Raport promocyjny dla firmy Forc.ee

  Zobacz więcej